YILDIZ YÖNETİM

2005 yılında kurulan şirketimiz ilk olarak inşaat sektöründe faaliyetlerine başlamış ve daha sonra kamu ve özel sektörlere ait kuruluşlarda teknik bakım ve onarım, tıbbi cihaz bakım onarım ve kalibrasyon hizmetlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimizin lokomotifi olan Teknik Hizmetler Bakım Onarım Departmanı ile özellikle Marmara bölgesi kamu ve özel idarelere ait binalarda hizmet vermektedir. Söz konusu binalarda bulunan tüm elektromekanik sistemlerin 7/24 işletmeye hazır halde tutulmasını sağlamaktayız.

Teknik Hizmetler Bakım Onarım Departmanına bağlı olarak kurulan ve daha sonra kendi dalında gerekli eğitim ve tecrübelerini tamamlayan Biyomedikal Departmanımız ile Türkiye çapındaki tüm hastanelere hizmet verebilmekteyiz. Biyomedikal ekiplerimiz her biri konularında uzman olup gerek cihaz tamirinde gerekse kalibrasyon hizmetlerinde günümüz standartları gereğince tüm işlemleri yapmaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan uzman mühendis ve mimar kadromuz ile en iyi bildiğimiz iş olan teknik bakım, tıbbi cihaz yönetimi ve kalibrasyon işlerinde sektörün önder firmalarından biri olarak, gerekli AR-GE ve teknik altyapı konularında çalışmalarımız devam etmektedir.